Sklep teczki24.pl powstał w roku 2007. Specjalizujemy się w sprzedaży teczek, toreb, aktówek, bagażu dla podróżnych oraz różnego rodzaju galanterii skórzanej.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie akcesoria renomowanych producentów, takich Orsatti, Galskór, czy VIP Collection dzięki czemu macie Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz długotrwałego użytkowania.

Serdecznie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak też firmy i agencje reklamowe, dla których możemy zaoferować indywidualne warunki finansowe.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet pod adresem teczki24.pl oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Zwoleńskiej 66 w Warszawie. 

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta.

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22 7697727 lub 506 970167.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Właścicielem sklepu teczki24.pl jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów